top of page

O nas

TWÓJ SPRAWDZONY DOSTAWCA

SUCHEGO LODU

DRY ICE ZONE SP. Z O.O.

 

Firma Dry Ice Zone, specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu przemysłu, instytucji oraz klienta indywidualnego w suchy lód, rejestratory danych, monitory temperatury, izotermiczne kontenery, systemy opakowań do transportu w kontrolowanej temperaturze oraz urządzenia do produkcji i czyszczenia suchym lodem.

Juz wkrótce Dry Ice Zone do oferty wprowadzić chce gazy techniczne w butlach o różnej pojemności najwyższej jakości, a także ciekły azot oraz dewary.

Dry Ice Zone to firma która spełnia warunki bezpiecznego transportu drogowego towarów niebezpiecznych ADR.

Suchy lód sprzedawany jest w zwrotnych kontenerach izotermicznych oraz w zestawach wysyłkowych o różnych rozmiarach i pojemnościach, zestawy paczkowe dostępne są na platformie internetowej pod adresem www.suchylod.net. Suchy lód dostepny jest także luzem lub pakowany w opakowania klienta w Warszawie (Raszyn) w Łodzi, Gdańsku i Szczecinie (Daleszewo).

Gazy techniczne sprzedawane będą tylko w Warszawie (Raszyn) w zwrotnych butlach.

W większości są to butle wysokociśnieniowe o różnych rozmiarach i pojemnościach, zawierające gaz w stanie ciekłym, rozpuszczonym lub sprężonym. Prawodawstwo europejskie reguluje użytkowanie butli z gazem przemysłowym, które muszą być okresowo kontrolowane i transportowane zgodnie z europejskimi przepisami transportowymi ADR.

​Informacja o zawartym gazie jest podawana na etykiecie butli. Niebezpieczne właściwości gazu są oznaczane przez pomalowany kołnierz butli lub jej górną część. Jest to zgodne z normą europejską (EN 1089-3), zapewniającą jednolite standardy bezpieczeństwa w przemyśle gazowym.

Oferować będziemy butle innowacyjne, które zwiększają bezpieczeństwo i wydajność. W naszej ofercie znajdują się zarówno lekkie, przenośne butle jednorazowe o małej pojemności z gazami specjalnymi, butle o dużej pojemności, jak i wiązki butli, przeznaczone do spawania, cięcia, żywności i napojów, dla przemysłu farmaceutycznego i medycznego, do napełniania balonów, wykrywania gazu, do zastosowań laboratoryjnych i wielu innych.

Ciekły azot będzie sprzedawany wyłącznie w Warszawie, z mozliwością napełnienia w zbiornik klienta oraz w wypożyczony zbiornik (dewar), własność DRY ICE ZONE.

Nasze wartości

TO ROBIMY NAJLEPIEJ

Twoje bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu

Firma Dry Ice Zone już od roku 2013 za swój główny cel postawiła sobie zaopatrzenie klientów w certyfikowane produkty, takie jak suchy lód, monitory danych, rejestratory temperatury, systemy opakowań do transportu w kontrolowanej temperaturze, urzadzenia do produkcji i czyszczenia suchym lodem, Izotermiczne kontenery oraz już wkrótce gaz techniczny w butlach o różnej pojemności.

Profesjonalny i rzetelny zespół ekspertów

Nasz zespół, wykwalifikowanych i oddanych pracowników dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą jakość wszystkich produktów i usług w naszej ofercie. Zapoznaj się z naszym asortymentem i skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji o dostępności produktów w Twojej okolicy.

Najwyższa jakość

Szukasz najlepszych produktów w niskich cenach? Firma Dry Ice Zone zaopatruje klientów w kraju wyłącznie w najwyższej jakości produkty. Suchy lód o dużej gęstości i inne sprawdzone w branży produkty.

Zapoznaj się z naszym asortymentem i jeszcze dziś zrób zakupy. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej produktów, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom, skontaktuj się z jednym z naszych doświadczonych specjalistów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Jak wspomina założycielka Magdalena Bącalska, firma Dry Ice Zone powstała w roku 2013 z myślą o wypełnieniu niszy na rynku. Z biegiem lat nasza firma rozwijała się i odnosiła sukcesy, a obecnie postrzegana jest przez klientów jako niezawodny Dostawca suchego lodu w rejonie miejscowości Warszawy, Łodzi, Gdańska oraz  Szczecina, oraz w całym kraju za pomoca firm kurierskich. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się wyjątkową jakością i konkurencyjnymi cenami. Blisko współpracujemy z naszymi klientami, chcąc zapewnić im możliwie jak najlepszą obsługę. Dowiedz się więcej o naszej firmie i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Najlepsza firma w branży

Od roku 2013 firma pod nazwą Dry Ice Zone oferuje najlepsze w branży produkty i świadczy najwyższej jakości obsługę klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz sklep online www.suchylod.net który pozwala na zakup suchego lodu klientom z całego kraju oraz stacjonarne punkty sprzedaży w poszczególnych miastach były zawsze kompletnie zaopatrzone, niezależnie od tego, czy chodzi o suchy lód, czy też o inny asortyment powiązany z naszym flagowym produktem. Jeśli szukasz niezawodnej obsługi klienta, skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie.

www.suchylod.net

info@dryicezone.pl

+48 (22) 461 0500

dyr ice zone o nas

Własny transport

suchy lód dostawa w kontenerach

Własny transport ADR

bottom of page