top of page

Kontrola temperatury - Zastosowania

ŚLEDŹ I ZBIERAJ CENNE DANE O PRZESYŁKACH WRAŻLIWYCH NA TEMPERATURĘ

Szczepienie ochronne

Precyzyjne monitory temperatury Sensitech wysoce niezawodne, elektroniczne rejestratory danych, które umożliwiają natychmiastowe przyjmowanie lub odrzucanie decyzji i uzyskanie lepszego wglądu w każdy krytyczny etap łańcucha chłodniczego.

Dzięki monitorom takim jak TT Ultra zostaje zachowana historia temperatury od momentu pobrania przesyłki do finalnego przekazania jej odbiorcy. Monitory TT Ultra, sprawdzają się wyśmienicie w transporcie z zachowaniem zimnego łańcucha dostaw.

Możliwość tworzenia raportów bez oprogramowania. Oprogramowanie Manager® Desktop (TTMD) służy do konfigurowania, pobierania, wyświetlania, raportowania i archiwizacji danych.

Blood Type

InTemp® rejestratory danych i rozwiązania do zdalnego monitorowania dla łańcucha chłodniczego.

Bezpieczne monitorowanie danych i rozwiązania programowe, które zapewniają użytkownikom kontrolę i widoczność z centrum dowodzenia w zakresie przechowywania i transportu wrażliwych produktów farmaceutycznych, nauk przyrodniczych i opieki zdrowotnej.

Bezpiecznie śledź produkty wrażliwe na temperaturę podczas transportu i przechowywania — aby zapobiegać stratom, usprawniać zgodność i maksymalizować wydajność.

Monitorowanie temperatury przechowywania farmaceutyków i szczepionek.

Zoptymalizuj proces monitorowania temperatury leków i szczepionek za pomocą cyfrowych rejestratorów danych zgodnych z CDC, WHO i VFC firmy InTemp®, które minimalizują potrzebę szkolenia systemu i wysyłają alerty w czasie rzeczywistym, gdy nie ma Cię w biurze.

Przechowywanie i logistyka krwi i osocza.

Zautomatyzowane powiadomienia o alarmach i raporty danych do łatwego monitorowania przechowywania krwi/osocza/płytek krwi.

bottom of page