top of page

O NAS

Produkty i usługi najwyższej jakości tylko w DIZ

SUCHY LÓD O NAS

HISTORIA.

Od 2008 roku dostarczamy wysokiej jakości suchy lód do instytucji oraz klienta indywidualnego, na terenie całego kraju. Dostawy suchego lodu realizujemy w ciągu 24 godzin, zapewniając najwyższą jakość naszym klientom z branży eCommerce, logistycznej, medycznej, farmaceutycznej, przemysłowej oraz rozrywkowej. Posiadamy w kraju cztery punkty sprzedaży suchego lodu i dalej rozszeżamy swoją oferte o kolejne punkty.

W ciągu lat, DIZ - DRY ICE ZONE rozszerzył swoją ofertę o produkty powiązane z suchym lodem i tym samym jest w stanie świadczyć kompleksową usługę swoim klientom w ściśle określonych branżach.

Jesteśmy dostępni na platformie internetowej, w naszym sklepie internetowym (eSklep) znajduje sie pełna gama naszych produktów i usług.

W najbliższej przyszłosci DIZ - DRY ICE ZONE planuje rozpocząć współpracę z firmą która projektuje, buduje, jest właścicielem i operatorem jednych z największych na świecie projektów dotyczących gazów przemysłowych, w tym projektów gazyfikacji, które w zrównoważony sposób przekształcają obfite zasoby naturalne w gaz syntezowy do produkcji cennej energii, paliw i substancji chemicznych. Współpraca polegać ma na powstaniu Agencji na terenie Warszawy (sprzedaż gazów technicznych w butlach o różnej pojemności.

Od 2023 roku DIZ - DRY ICE ZONE to firma która spełnia warunki bezpiecznego transportu drogowego towarów niebezpiecznych ADR.

WYDAJNOŚĆ I NIEZAWODNOŚĆ.

PARTNERZY.

DIZ - DRY ICE ZONE współpracuje wyłącznie z najlepszymi markami w branży. Nasza firma gwarantuje niezawodność i wydajność wszystkich oferowanych produktów i usług.

rejestratory danych - monitory temperatury
czyszczenie suchym lodem
produkcja suchego lodu
kontenery do suchego lodu
systemy opakowań dla kontrolowanej temperatury

ŚRODOWISKO.

Zrównoważone zarządzanie CO2

Suchy lód to nic innego jak zestalony dwutlenek węgla.

Należy pamiętać, że suchy lód jest produktem ubocznym innych procesów przemysłowych - tj. powstaje z odzyskanego CO2. Podsumowujac, suchy lód nie generuje nowych emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Sprzedaż suchego lodu wytworzonego z innych procesów (odzyskanego CO2 pochodzącego z recyklingu), to działanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i przyjazne dla środowiska.

bottom of page