top of page

Suchy lód - Zastosowania

UTRZYMUJE PRODUKTY W CHŁODZIE PRZEZ DŁUGI CZAS I NIE TYLKO!

Leków i strzykawek

Od produktów farmaceutycznych o najwyższej wartości po zastosowania badawcze i laboratoryjne, Dry Ice Zone dostarcza suchy lód najwyższej jakości (o dużej gęstości), aby zapewnić, że produkty naszych klientów są testowane, przechowywane i transportowane do miejsca przeznaczenia w wymaganych profilach temperaturowych! Od ponad 10 lat obsługujemy wiodące firmy farmaceutyczne, badawcze laboratoria diagnostyczne, uniwersyteckie i szpitalne, labotatoria biotechnologiczne, bionaukowe, państwowe laboratoria badawcze i branże wspierające. Nasza rozwijajaca się sieć dystrybucji suchego lodu i systemów opakowań jest Naszym niezmiennym atutem dla branży farmaceutycznej i biotechnologicznej w całym kraju.

Ciężarówki zaparkowane w kolejce

Od produktów lodowych o najwyższej wartości po standardowe mrożonki i produkty piekarnicze, Dry Ice Zone zaopatruje różne sektory dystrybucji żywności w suchy lód najwyższej jakości (o dużej gęstości), oraz  w systemy opakowań do transportu w kontrolowanej temperaturze, aby zapewnić, że produkty naszych klientów dotrą do miejsca przeznaczenia w wymaganych profilach temperaturowych! Od ponad 10 lat obsługujemy wiodące branże lodów spożywczych, dystrybutorów żywności, branże usług gastronomicznych, producentów nabiału, logistykę marketów i dostaw do domu.

Stos Opony

Od producentów tworzyw sztucznych o najwyższej jakości po przemysł lotniczy, Dry Ice Zone zaopatruje różne branże przemysłowe w suchy lód (o dużej gestości), aby zapewnić, że w procesie czyszczenia suchym lodem, jakość suchego lodu przyniesie znaczne oszczędności naszym klientom! Od ponad 10 lat obsługujemy wiodące branże, motoryzacyjne, tworzyw sztucznych, formowania gumy, przetwórstwa spożywczego, drukarnie, przemysł odlweniczy, branże lotniczą, firmy renowacji po pożarach i innych wykorzystujących ekologiczną metodę czyszczenia strumieniowego suchym lodem.

bottom of page