top of page

O nas

ZMIENIAMY SIĘ DLA CIEBIE!

DRY ICE ZONE - Zmieniamy się dla Ciebie!

 

Firma Dry Ice Zone jest firmą rodzinną, która niezmiennie trwa w rozwoju od 2008 roku. Wciąż pozostaje w rękach pierwotnych właścicieli, natomiast od 1 stycznia 2024 roku będzie utożsamiana z nowym logotypem. Zmiana identyfikacji wizualnej jest dla nas bardzo ważnym wydarzeniem.

Od początku istnienia firmy, logo Dry Ice Zone nigdy nie było modyfikowane. Budujemy markę nowoczesną i chcemy pójść z duchem czasu, dostosowując się do dynamicznych zmian zachodzących na rynku. Nowe logo powstało z połączenia 3 pierwszych liter wyrazów składających się na napis Dry Ice Zone oraz połączenia wilka i symbolu człowieka. Wilk symbol siły i odwagi jest głęboko zakorzeniony w uczuciach właścicieli, a element człowieka symbolizuje przywiązanie do firmy, jak i samego zwierzęcia.

Nowy logotyp stopniowo będzie zastępował dotychczasowe logo obecne na naszych stronach internetowych, social mediach, dokumentach firmowych, samochodach służbowych, wizytówkach, jak również innych materiałach reklamowych. Głęboko wierzymy, że nowa wizualizacja logo spotka się z pozytywnym odbiorem naszych klientów i bedzie kolejnym krokiem do umocnienia pozycji naszej firmy.

dry ice zone suchy lód

Dry Ice Zone

DRY ICE ZONE
bottom of page