top of page

Nasz serwis - Często zadawane pytania

 • Gdzie realizowane są dostawy lokalne gazu w zwrotnych butlach?
  Dostawy lokalne gazów technicznych w zwrotnych butlach o różnej pojemności, realizowane są na terenie m.st. Warszawy oraz w przygranicznych miejscowościach miasta Warszawy. Pamiętaj; Opakowania zwrotne typu butla lub izotermiczny kontener, są własnością dostawcy! Opakowania inne nie będące własnością dostawcy, nie są przyjmowane na wymianę!
 • Gdzie realizowane są dostawy suchego lodu w zwrotnych kontenerach izotermicznych?
  Dostawy suchego lodu w zwrotnych kontenerach realizowane są na terenie m.st. Warszawy oraz w przygranicznych miejscowościach miasta Warszawy. Pamiętaj; Opakowania zwrotne typu butla lub izotermiczny kontener, są własnością dostawcy! Opakowania inne nie będące własnością dostawcy, nie są przyjmowane na wymianę!
 • Gdzie realizowane są dostawy suchego lodu bez opakowania?
  Dostawy suchego lodu bez opakowania, realizowane są w miastach w których Dry Ice Zone posiada stacjonarne punkty sprzedaży suchego lodu tak zwane strefy suchego lodu.
 • Jakim pojazdem realizowane są lokalne dostawy gazu w butlach i suchego lodu w kontenerach?
  Lokalne dostawy realizujemy pojazdem dostawczym do 3,5 tony DMC wyposażonym w windę rozładunkową. Maksymalna waga ładunku całkowitego wynosi 800 kg. Pojazd dostawczy, spełnia warunki bezpiecznego transportu drogowego towarów niebezpiecznych ADR.
 • Jaki jest koszt dostawy lokalnej gazu w butlach i suchego lodu w kontenerach?
  Dostawa lokalna na terenie m.st. Warszawy, wynosi; Dla dzielnic lewobrzeżnej części miasta, 100 pln netto/szt. butla - kontener. Dla dzielnic prawobrzeżnej części miasta, 125 pln netto/szt. butla - kontener. Dostawa lokalna na terenie przygranicznych miejscowości, wynosi; Dla lewobrzeżnej części miasta, 125 pln netto/szt. butla - kontener. Dla prawobrzeżnej części miasta, 150 pln netto/szt. butla - kontener.
 • Gdzie realizowane są dostawy gazu w butlach i suchego lodu w kontenerach na duże odległości?
  Dostawy na duże odległości gazu w zwrotnych butlach oraz suchego lodu w zwrotnych kontenerach, realizowane są na terenie całego kraju. Pamiętaj; Opakowania zwrotne typu butla lub izotermiczny kontener, są własnością dostawcy! Opakowania inne nie będące własnością dostawcy, nie są przyjmowane na wymianę!
 • Gdzie realizowane są dostawy paczkowe suchego lodu (zestawy wysyłkowe)?
  Dostawy paczkowe (zestawy wysyłkowe) realizowane są na terenie całego kraju i doręczane są siecią kurierską do odbiorców.
 • Jakim pojazdem realizowane są dostawy na duże odległości gazu w butlach i suchego lodu w kontenerach?
  Lokalne dostawy realizujemy pojazdem dostawczym do 3,5 tony DMC wyposażonym w windę rozładunkową. Maksymalna waga ładunku całkowitego wynosi 800 kg. Pojazd dostawczy, spełnia warunki bezpiecznego transportu drogowego towarów niebezpiecznych ADR.
 • Jaki jest koszt dostawy gazu w butlach i suchego lodu w kontenerach na duże odległości?
  Dostawa na terenie kraju, wynosi 1,5 pln netto/km liczony w obie strony, za sztukę butla - kontener, i nie mniej niż 150 pln netto.
 • Jaki jest koszt dostawy paczki suchego lodu tzw. zestawu wysyłkowego na terenie kraju?
  Aktualną ofertę na dostawy paczkowe suchego lodu w zestawach wysyłkowych znajdziesz na stronie sklepu internetowego Dry Ice Zone www.suchylod.net
 • Gdzie można samodzielnie odebrać gaz i suchy lód?
  Możliwość odbioru gazu będzie w jednym punkcie sprzedaży w Raszynie k. Warszawy, szczegóły - wejdź do sekcji Kontakt - Punkty sprzedaży. Natomiast suchy lód można odebrać w każdym punkcie sprzedaży, w Raszynie, Janczewicach, w Łodzi i Gdańsku. Już wkrótce, dołączy miasto Szczecin. Pamiętaj; Opakowania zwrotne typu butla lub izotermiczny kontener, są własnością dostawcy! Opakowania inne nie będące własnością dostawcy, nie są przyjmowane na wymianę!
 • Gdzie można zakupić i odebrać suchy lód w sobotę?
  Suchy lód można odebrać oraz zakupić, w punkcie sprzedaży w Raszynie k. Warszawy Pamiętaj; Opakowania zwrotne typu butla lub izotermiczny kontener, są własnością dostawcy! Opakowania inne nie będące własnością dostawcy, nie są przyjmowane na wymianę!
 • Dlaczego pobierana jest opłata za odbiór pustych butli i kontenerów?
  Kontynuujemy z producentem nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój poprzez zmniejszenie ilości niepotrzebnych kilometrów zrobionych przez nasze pojazdy. Zobowiązaliśmy się do zmniejszenia śladu węglowego poprzez zachęcanie naszych klientów do zamiany pełnych butli na puste, dotyczy to także kontenerów przy dostawach suchego lodu, które nie wiążą się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Opłaty za odbiór są stosowane tylko w przypadku, gdy puste butle lub kontenery wymagają dojazdu do Klienta bez dostawy. Opłata za taki odbiór jest zgodna z umową/cennikiem.
 • Jak złożyć zamówienie na odbiór pustych butli lub kontenerów?
  Najlepszym sposobem na zorganizowanie odbioru pustych butli lub kontenerów od Państwa, jest poinformowanie nas o tym przy składaniu kolejnego zamówienia (telefonicznie bądź mailowo). Zapobiega to ponoszeniu oddzielnej opłaty za odbiór i jest najbardziej efektywnym sposobem zwrotu butli i kontenerów do nas.
 • Kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie, gaz w butlach oraz suchy lód w kontenerach?
  Staramy się realizować zamówienia w ciągu dwóch dni roboczych od daty zamówienia, w zależności od dostępności produktu i miejsca dostawy. Nasze bardziej specjalistyczne produkty są często dostępne na zamówienie, a my podamy terminy dostaw podczas przyjmowania zamówienia.
 • Kiedy zostanie zrealizowane moje zamówienie suchego lodu w paczkach?
  Dostawy detaliczne suchego lodu w paczkach (w zestawach wysyłkowych), realizowane są w ciągu 24 godzin, siecią kurierską, szczegóły znajdziesz na www.suchylod.net
 • Pominęliśmy dostawę, jak możemy zorganizować ponowną dostawę towaru?
  Aby zamówić kolejną dostawę, zadzwoń do Biura Obsługi Klienta, tel. +48 22 461 0500.
 • Jaka jest polityka zwrotów w Dry Ice Zone?
  Po dostarczeniu gazu lub suchego lodu do klienta nie przyjmujemy zwrotu produktu. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji prosimy o kontakt z opiekunem. Pamiętaj; Opakowania zwrotne typu butla lub izotermiczny kontener, są własnością dostawcy! Opakowania inne nie będące własnością dostawcy, nie są przyjmowane na wymianę!
 • Otrzymałem niepełną dostawę, dlaczego?
  Skontaktuj się z naszym zespołem pod numerem tel. +48 22 461 0500 jeśli Twoja dostawa nie jest kompletna, a my z przyjemnością pomożemy rozwiązać ten problem.
 • Co zrobić gdy otrzymałem niewłaściwy produkt?
  Jeśli otrzymałeś niewłaściwy produkt, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem tel. +48 22 461 0500, a my z przyjemnością pomożemy rozwiązać ten problem. Ważne! Jeśli będzie to możliwe prosimy przygotuj numer zamówienia lub dostawy, nazwę zamówionego produktu. Dane te pomogą w sprawnej analizie zagadnienia.
 • Jak mogę zmienić adres dostawy dla mojego zamówienia?
  Skontaktuj się z naszym zespołem nr tel. +48 22 461 0500 jeśli konieczne jest wprowadzenie zmian w zamówieniu. Ważne! Zmiany mogą być dokonywane tylko przed realizacją dostawy.
 • Czy Dry Ice Zone może dostarczać do wielu miejsc?
  Możemy poszukać alternatywnego miejsca dostawy dla Twojej dostawy, jednak będziemy musieli skonfigurować nowe miejsce czyli utworzyć nowy unikalny numer odbiorcy, co może zająć do 48 godzin lub dłużej. Prosimy o kontakt z nami.
 • Jak zmienić lub zaktualizować datę dostawy?
  Aby zmienić datę dostawy, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem tel. +48 22 461 0500.
 • Czy mogę określić czas dostawy butli z gazem?
  Naszym celem jest dostarczenie gazu do Ciebie, kiedy go potrzebujesz. Termin dostawy podamy w momencie składania zamówienia.
 • Czy mogę określić czas i datę dostawy suchego lodu?
  Naszym celem jest dostarczenie suchego lodu do Ciebie, kiedy go potrzebujesz. Zwłaszcza dlatego że produkt taki jak suchy lód ulega sublimacji, dlatego też termin dostawy paczek z suchym lodem możesz z wyprzedzeniem określić w trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym Dry Ice Zone www.suchylod.net, natomiast dostawy suchego lodu w izotermicznych kontenerach, ustalane są w dniu składania zamówienia z BOK.
 • Jak zarejestrować w Dry Ice Zone zmianę w moim harmonogramie produkcji?
  W przypadku jakichkolwiek zmian w harmonogramie produkcji prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem tel. +48 22 461 0500 w celu omówienia.
 • Jak mogę złożyć zamówienie online?
  Zamówienie na gaz w butlach lub suchy lód w kontenerach, złożysz kontaktując się z nami za pośrednictwem skrzynki pocztowej email: biuro@dryicezone.pl lub pod numerem telefonu Biura Obsługi Klienta +48 22 461 0500 w godzinach pracy biura. Zamówienia detaliczne suchego lodu w zestawach wysyłkowych, realizowane są w naszym sklapie internetowym na stronie www.suchylod.net
 • Gdzie można samodzielnie odebrać gaz oraz suchy lód?
  Nasz punkt odbioru gazu znajduje się w Raszynie k Warszawy, szczegóły - wejdź do sekcji Kontakt, oraz w czterech punktach odbioru suchego lodu, w Raszynie, Janczewicach, w Łodzi i Gdańsku.
 • Jaka jest polityka zwrotów w Dry Ice Zone?
  Po dostarczeniu gazu oraz suchego lodu do klienta nie przyjmujemy zwrotu produktu. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji prosimy o kontakt z opiekunem. Pamiętaj; Opakowania zwrotne typu butla lub izotermiczny kontener, są własnością dostawcy! Opakowania inne nie będące własnością dostawcy, nie są przyjmowane na wymianę!
 • Otrzymałem niepełną dostawę, dlaczego?
  Skontaktuj się z naszym zespołem pod numerem tel. +48 22 461 0500 jeśli w Twoja dostawa nie jest kompletna, a my z przyjemnością pomożemy rozwiązać ten problem.
 • Co zrobić gdy otrzymałem niewłaściwy produkt?
  Jeśli otrzymałeś niewłaściwy produkt, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem tel. +48 22 461 0500, a my z przyjemnością pomożemy rozwiązać ten problem. Ważne! Jeśli będzie to możliwe prosimy przygotuj numer zamówienia lub dostawy, nazwę zamówionego produktu. Dane te pomogą w sprawnej analizie zagadnienia.
 • Jak zmienić lub anulować zamówienie na butle z gazem i suchy lód w kontenerach?
  Aby dokonać zmiany w zamówieniu, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod numerem tel. +48 22 461 0500. Ważne! Zmiany mogą być dokonywane tylko przed realizacją dostawy.
 • Jak mogę zmienić adres dostawy dla mojego zamówienia?
  Skontaktuj się z naszym zespołem nr tel. +48 22 461 0500 jeśli konieczne jest wprowadzenie zmian w zamówieniu. Ważne! Zmiany mogą być dokonywane tylko przed realizacją dostawy.
 • Czy istnieje szybki sposób na powtórne zamówienie moich gazów oraz suchego lodu?
  Skontaktuj się z naszym zespołem nr tel. +48 22 461 0500 lub napisz do nas na skrzynkę email: biuro@dryicezone.pl i podaj numer ostatniego zamówienia (nr dokumentu sprzedaży) i poproś opcję powtórzenia poprzedniego zamówienia.
 • Gdzie można samodzielnie odebrać gaz oraz suchy lód?
  Nasz punkt odbioru gazu znajduje się w Raszynie k Warszawy, szczegóły - wejdź do sekcji Kontakt, oraz w czterech punktach odbioru suchego lodu, w Raszynie, Janczewicach, w Łodzi i Gdańsku.
 • Gdzie znajdziesz całodobowy punkt sprzedaży suchego lodu?
  Całodobowy punkt sprzedaży suchego lodu, znajduje się w Raszynie k. Warszawy. Adres: Słowikowskiego 41A, 05-090 Raszyn
 • Jak działa całodobowy serwis sprzedaży suchego lodu?
  Całodobowy serwis sprzedaży suchego lodu umożliwia naszym klientom odbiór wcześniej zamówionego suchego lodu poza godzinami pracy firmy lub w dni wolne od pracy. Pamietaj - aby skorzystać z całodobowego serwisu sprzedaży suchego lodu, należy być zarejestrowanym w systemie sprzedaży Dry Ice Zone. Klient niezarejestrowany w systemie sprzedaży, zrealizuje odbiór zamówienia tylko po wcześniejszym kontakcie z biurem obsługi klienta, najpóźniej tego samego dnia do zakończenia pracy biura.
 • Jaki jest koszt odbioru suchego lodu poza godzinami pracy firmy lub w dniach wolnych od pracy?
  Usługa jest płatna w kwocie 250 zł + koszt zamówienia.
 • Z kim należy kontaktować się w celu odbioru zamówienia?
  Kontakt telefoniczny odbioru zamówienia poza godzinami pracy firmy lub w dni wolne od pracy to numer: +48 501 379 423 Uwaga - Prosimy dzwonić pod wskazany numer telefonu, tylko w przypadku odbioru zamówienia poza godzinami pracy firmy!
bottom of page